Hurtownia Porcelany "Malwa Serwis"

Specjalizujemy się w sprzedaży dobrej jakości porcelany zdobionej wzorami zgodnie z najnowszymi trendami. Posiadamy szeroki asortyment porcelany upominkowej.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór filiżanek, kubki, zaparzacze, dzbanki, talerze, serwisy obiadowe i kawowe, zestawy "tea for one", akcesoria do herbaty.

Współpracujemy z największymi importerami w Polsce. Na bieżąco poszerzamy asortyment o najnowsze kolekcje popularnych na rynku polskim firm takich jak Duo, Mondex, Anlux, Marco Polo a także znanych pod marką Carmani, Queen Isabell czy Fusaichi Pegasus. W naszej ofercie znajdą Państwo kolekcje porcelany z różnych stron świata oraz naszą polską ceramikę szlachetną producenta z Mieroszowa.

Ofertę poszerzyliśmy także o akcesoria do yerba mate, szkatułki na biżuterię, skrzynki na wino i herbaciane, świeczniki, kominki na olejki zapachowe, ozdoby zapachowe.

Posiadamy pełen asortyment herbat Malwa Tea .

Obsługujemy klientów w całej Polsce oraz zagranicą. Zapewniamy dodatkowe rabaty oraz promocje cenowe.  Naszym atutem jest różnorodność asortymentu oraz solidność w realizacji zamówień. 

Zapraszamy do naszej hurtowni:

Hurtownia Porcelany "Malwa Serwis"ul. Strażacka 62, 43-382 Bielsko-Biała (Wapienica)

Czynne: poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00. Istnieje możliwość odbioru towaru w sobotę po wcześniejszym uzgodnieniu.

tel. +48 33 496 80 30